Animacje 3D, Grafika 3D, Modelowanie 3D

Animacje 3D

Czym są animacje 3D?

Pragniesz zaprezentować światu swój flagowy produkt, przenieść swoje wizje z poziomu jedynie zamysłu do poziomu widzianego także przez innych ludzi, czujesz potrzebę wprowadzenia do swojego życia nowego narzędzia? Z pomocą przychodzi technologia animacji 3D. Niegdyś kojarzona jedynie ze światem filmowym, dzisiaj stanowi filar także w zakresie reklamy, marketingu, architektury, inżynierii.
Fotografia czy grafika, a zatem tradycyjne narzędzie zostało wyparte przez niestatyczną animację 3D, która umożliwia obejrzenie obiektu z każdej strony oraz modyfikowanie jego parametrów. Przykuwa uwagę i klaruje specyficzne jego cechy.

UWAGĘ ODBIORCY
Współczesność to przede wszystkim kultura obrazkowa; aby zaprosić określoną osobę do dialogu należy przyciągnąć jej wzrok. Profesjonalna animacja, która uaktywnia zmysł widzenia i uruchamia wyobraźnię klienta zwiększa szansę na pozytywny odbiór komunikatu.
WZROST SPRZEDAŻY
Współczesność doprowadziła do sytuacji, kiedy stworzona komputerowo bryła wpływa na potencjał sprzedażowy przedsiębiorcy oraz zapewnia klientów o słuszności wyboru danej usługi firmy. Warto mieć to na uwadze tworząc plan marketingowy firmy.
RENOMĘ
Podążanie za trendami i oferowanie produktu w sposób jak najbardziej przystępny wzbudza zarówno w kliencie, jak i w konkurencji pewność, że idziesz z duchem czasu. Poprzez dysponowanie nowoczesnymi narzędziami graficznymi wzbudzasz także ich zaufanie.
PEWNOŚĆ SŁUSZNOŚCI

Z pomocą specjalistycznych programów możemy stworzyć projekt, dzięki któremu masz szansę sprawdzić jak Twoja idea ma się do faktycznej wizualizacji. Jedynie człowiek przekonany o jakości produktów ma szansę je sprzedać.

Realizacje

Tworzenie Animacji

Jakie rodzaje animacji tworzymy?

Na płaszczyźnie naszych działań znaleźć można wykorzystanie animacji 3D obszarach typowych dla tej genialnej technologii.

Najczęściej realizujemy zlecenia z zakresu:

 • animacji produktowych
 • animacji reklamowych
 • animacji filmowych

Zadaniem pierwszego obszaru jest jak dostarczenie jak najbardziej precyzyjnego i szczegółowego opisu produktu; jego funkcjonalność, mechanizm i sposób wykonania (jeżeli nie zostaje to w zakresie ochrony interesów firmy). Wykorzystanie walorów wizualnych umożliwia przedstawienie w sposób jak najbardziej atrakcyjny dowolnego produktu (samochodu, kosmetyku, domu). Tak sugestywną formę animacji upodobały sobie zwłaszcza agencje reklamowe, projektanci i producenci części i/lub konkretnych produktów z branży przemysłowej. W przeciwieństwie do animacji reklamowych kierowane są zwłaszcza do inwestorów, którzy wiele ryzykują wykładając środki finansowy na nabycie partii produktów.

Nieco podobnym, aczkolwiek znacznie bardziej skomplikowanym zadaniem jest stworzenie animacji dedykowanej reklamie komercyjnej oraz internetowej. Ta oprócz prezentacji produktu jako takiego, ma zachęcać do skorzystania z usług prezentowanej korporacji i nastawiona jest zwłaszcza na bezpośrednią sprzedaż lub promocję przedsięwzięcia. Stanowi swego rodzaju wizytówkę.
Szansę na przeniesienie się w nierealistyczny świat i poznanie wirtualnie istniejących postaci ułatwiają animowane efekty 3D. Z tego typu zleceniami zwracają się zwłaszcza twórcy filmów i gier komputerowych. Otwarci jesteśmy zarówno na przeniesienie Twojej wizji, jak i możemy zaproponować coś od siebie (począwszy od stworzenia scenariusza, poprzez storyboardy, a na produkcji skończywszy).

Modelowanie

Modelowanie

Z naszą codziennością, a więc z tworzeniem animacji 3D ściśle łączy się pojęcie modelowania. To dosyć uniwersalne słowo, tutaj określa proces tworzenia obiektów trójwymiarowych. Przy pomocy programu komputerowego (tzw. modelera) jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie określoną wizualizację produktu i swobodnie modyfikować go w razie potrzeby.
Może trudno w to uwierzyć, jednak kilka prostych funkcji i brył wystarczy, by z prostopadłościanu i stożka stworzyć budynek, a kuli użyć jako podstawę choćby wspaniałej bombki choinkowej. Z tej klasy narzędziem ogranicza nas jedynie... wyobraźnia.
Wyobraźnia jednak, jak wiadomo, nie jest ograniczona; ponadto dodaje do pozornie skomplikowanego modelowania nieco artyzmu. Budowanie z krzywych i siatek wielokątów albo za pomocą map wysokości i przemieszczeń, wytłaczania, CGS i in. jest w stanie w kilka chwil ziścić Twój pomysł. Stosownie zdefiniowane polecenia pozwalają przenieść się w nieco inną rzeczywistość i naszym zadaniem jest Ci tę możliwość przybliżyć

Renderowanie

Oprócz modelowania, dysponujemy także bardziej zaawansowanymi metodami przenoszenia idei na bardziej namacalna płaszczyznę. Do analizy i obliczania bardziej skomplikowanych parametrów (lokacja przedmiotów, odbicia, obliczanie cieni i świateł, kwestia czynników atmosferycznych) wykorzystujemy silniki renderujące.
Pomijając jednak trudne do wymówienia nazwy i procesy, podsumujemy tę kwestie w kilku słowach: w efekcie projekt (render) w absolutnie realistyczny sposób obrazuje wstępne założenia. Wysoka jakość efektu perfekcyjnie oddaje zamysł autora, co przekłada się zarówno na zachwyt widza, jak i na późniejsze osiągnięcie celu, dla którego wykonywaliśmy zlecenie.
Wizualizacja jest nieodzowną częścią strategii mającej na celu nakreślenie i wyostrzenie potencjalnym odbiorcom sedna przekazu. Projektowanie w trójwymiarze, które odwzorowuje świat realny lub w sposób niemal namacalny ukazuje nowy twór jest niezwykle pożądaną w rozmaitych branżach usługą.

Jakie usługi możemy zaoferować?

Na podstawie powyższych obszarów możemy zaproponować wykorzystanie animacji 3D w celu stworzenia:

 • na potrzeby filmu (CGI);
 • tworzenie logo marki/firmy/produktu;
 • tworzenie postaci;
 • wizualizacje produktowe/ reklamowe;
 • wizualizacje opakowań dla produktów;
 • wizualizacje architektoniczne;
 • wizualizacje wnętrz 3D;
modele 3d

Czemu warto nam zaufać?

 • indywidualne podejście – klientowi poświęcamy maksymalnie dużo uwagi;
 • terminowość – cenimy czas własny, cenimy także czas, którym dysponuje klient;
 • profesjonalizm – rzetelne podejście do zlecenia jest u nas standardem;
 • doświadczenie – lista zrealizowanych projektów jest na tyle długa, ze nie sposób ją u umieścić Wszystkie realizacje wieńczy satysfakcja klientów i ich pozytywne opinie;
 • doszkalanie - każdy projekt, który wykonujemy nie pozostaje bez echa również dla naszych kompetencji, które bezustannie zwiększamy;
 • elastyczność – posiadane doświadczenie pozwala n perfekcyjne dostosowanie realizacji do potrzeb klienta;

Gdzie nas znaleźć?

Korzystanie z usług firmy takiej jak nasza jest obecnie nie tylko jedną z opcji, ale stanowi swego rodzaju ''must have''. Pozostajemy do Twojej dyspozycji bez względu na zlecenie, które chciałbyś zaproponować – w razie wątpliwości po prostu skontaktuj się z nami. Możesz mieć pewność, że zapoznamy się z propozycją i rozważymy wszelkie argumenty. Nieskromnie możemy jednak zaznaczyć, że nie zdarzyło nam się odmówić żadnej realizacji. Wszelkie informacje znajdziesz w zakładce KONTAKT lub poniżej w stopce strony .
Zapraszamy.